Ballina Aktualitet Oraret e riatdhesimit për të gjithë shqiptarët i gjeni këtu

Oraret e riatdhesimit për të gjithë shqiptarët i gjeni këtu

Air Albania ka publikuar oraret e fluturimeve të radhës për të gjithë ata shqiptarë të mbetur jashtë kufinjve që duan të kthehen në Shqipëri.

Në një njoftin zyrtar në Facebook, kompania ajrore njofton të gjithë të interesuarit se oraret e radhës janë vendosur nga data 29 maj deri në datën 3 qershor.

Sipas rregullit të ri për riatdhesimet, shqiptarët që kthehen nuk do të karantinohen më për 14 ditë në hotele, por në shtëpitë e tyre, pavarësisht nëse jetojnë në zonat e Kuqe si Tirana, Durrësi e Shkodra apo në zonat e gjelbra.Rinas Airport Charges May Be Reduced • IIA

Riatdhesime 29 maj

Stamboll-Tiranë ora 07:40-08:25

Tiranë-Milano ora 15:00-17:05

Milano-Tiranë ora 18:10-20:15

Riatdhesime 30 maj

Tiranë-Frankfurt ora 12:00-14:30

Riatdhesime 31 maj

Tiranë-Romë ora 07:15-08:40

Romë-Tiranë ora 09:50-11:15

Tiranë-Milano ora 15:00-17:05

Milano-Tiranë ora 18:10-20:15

Riatdhesime 1 qershor

Tiranë-Frankfurt ora 12:00-14:30

Frankfurt-Tiranë ora 15:30-18:15

Riatdhesime 2 qershor

Tiranë-Londër ora 12:00-14:00

Londër-Tiranë 15:00-19:05

Riatdhesime 3 qershor

Tiranë-Romë 07:15-08:40

Tiranë-Milano ora 15:00-17:15

Milano-Tiranë ora 18:10-20:15

Për çdo informacion shtesë ju lutem kontaktoni në: +35542246000. Gjithashtu mund të gjeni oraret e fluturimeve të…

Posted by Air Albania on Tuesday, May 19, 2020

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Çfarë është “Imuniteti i Tufës” dhe a mund ta fitojmë lùftën kundër COVID-19 përmes tij?

Është krijuar ideja sikur “Imuniteti i tufës” mund të na shpëtojë në lùftën ndaj koronavìrusit. Shumë mjekë dhe studiues thonë në fakt se ne ta...

Habit moderatorja e njohur: Piva hàshash dhe e kuptova që nuk e doja të dashurin

Moderatorja e emisionit sportiv “Ora e Sportit” Albana Bejko në një intervistë me Rudina Dembacaj ka treguar një eksperiencë disi të çuditshme në Amsterdam. Ajo...

Të kesh Çiljetën shoqe qenka fat! Këngëtarja tregon si u bë detektive e shoqeve

Një drekë e ngrohtë për festën e Bajramit ishte organizuar sot tek “E diell” ku ishin mbledhur disa personazhe të njohur për të festuar. Një...

‘Herë afër, herë larg’, Getoari i zbulon destinacionin ‘sekret’ Luanës

Luana Vjollca ka publikuar disa foto mjaft tërhéqëse në profilin e saj në Instagram, pa treguar destinacionin. Ajo shfaqet e veshur mjaft sportive në taracën...

‘Ova’ rréfehet për shqiptarët: Filmi më bëri të njohur, ja me cilat VIP-a njoh

“Mrekullia në qelinë Nr.7″ është filmi më i suksesshëm i momentit në Netflix, i cili ka prékur zemrat e të gjithëve. Në rolin kryesor si...