Ballina Uncategorised 'Ka ardhur koha të ndrroj'! Big Basta habit me deklaratëne tij...

‘Ka ardhur koha të ndrroj’! Big Basta habit me deklaratëne tij për Vesa Lumën

Big Basta është treguar romantik sot me publikimin e një fotoje me bëshkëshorten e tij Vesa Luma.

Ai shfaqet duke e vështruar me shumë dashuri atë, dhe deri këtu është gjithçka në rregull pa shkuar te komenti në foto.

Me pak fjalë Big Basta na ka treguar me shaka sesi është të jesh i martuar për 5 vite rresht me Vesa Lumën.Lian fills 3-year-old, Vesa Luma makes her heartbreaking birthday wish

Ai shprehet se të shohësh të njëjtën fytyrë çdo ditë, është si të hash makarona përditë.

“Me te njejten fytyre ne krah gjithe keto vite, njesoj si te kesh makarona perdite, te ben dém… ka ardhur momenti ta ndrroj ❤️ @vesaluma“, shkruan ai.

Të sigurt jemi që ishte thjesht një shàka nga ana e këngëtarit të njohur, ndërsa jemi kuriozë të dimë përgjigjen e Vesës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Bora Zemani ia mohon identitetin Donaldit, por Romeo e nxjerr ‘bllof’

Moderatorja Bora Zemani prej kohësh tashmë është në një lidhje me aktorin Donald Veshaj edhe pse në të vërtetë asnjë prej të dyve nuk...

Pas rastit makàbër, reàgon Kisha Ungjillore: Të gjitha fetë besojnë në ringjàllje, por…

Kreu i Vëllazërisë Ungjillore të Shqipërisë Ylli Doçi, ka deklaruar se të gjitha fetë besojnë në ringjallje por jo në një kapítullim të jetës. Në...

Udhëtimet jashtë vendit? Polícia e Shtetit sqaron qytetarët

Teksa shumë qytetarë janë në pritje të hapjes së kufijve me vendet e tjera, Polícia e Shtetit ka dhënë një informacion të vlefshëm. Ndonëse vendi...

Flet xhaxhai i Blerta Josifit: Ka bërë be, nuk futet më në shtëpi dhe…

Xhaxhai i Blerta Josifit, njërës prej vajzave të mbijétuara në Kombinat ka treguar në dëshminë e tij se 34-vjeçarja nuk ka ku të qëndrojë...

Blerta Josifi do të mbahet në psíkíatri, ja nga se vùan vajza

Blerta Josifi, e mbijetuara e vetme e ngjarjes në Kombinat është shtruar në pavijonin e grave në Urgjéncën e Spítalit Psíkíatrik nr. 5 në...