Ballina Aktualitet E trìshtë! Gjendet i vdékur sëbashku me të dashurën e tij aktori...

E trìshtë! Gjendet i vdékur sëbashku me të dashurën e tij aktori i njohur (FOTO)

Aktori i famshëm i filmit “Twilight” Gregory Tyree Boyce dhe e dashura e tij janë gjetur të vdékur në shtëpinë e tyre në Las Vegas.

Sipas ekspértëvë mjéko-ligjorë 30 vjeçari dhe e dashura e tij 27-vjeçe kanë hùmbur jetën më 13 maj.

Raporti i autopsìsë ende nuk është bërë zyrtar për të zbuluar se cilat kanë shkàqet e vdékejeve të tyre të parakohshme.Twilight star Gregory Tyree Boyce found dead aged 30 alongside ...

Burimet thonë se pranë trupave të tyre është gjetur një substàncë e bardhë, çka ka shtuar dyshìmet se çifti ka vdékur për shkàk të një ovérdoze, por kjo mbetet për tu konfirmuar nga autorìtetet.

Boyce u bë i njohur pas rolit të tij në sagën “Twilight” përkrah aktores Kristen Stewart në vitin 2008, I cili luajti rolin e një student në shkollën e mesme.

Ndërsa kohët e fundit ai ishte në pritje të projekteve të reja në kinematografi…Twilight actor Gregory Tyree Boyce has died - News1 English

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Bora Zemani ia mohon identitetin Donaldit, por Romeo e nxjerr ‘bllof’

Moderatorja Bora Zemani prej kohësh tashmë është në një lidhje me aktorin Donald Veshaj edhe pse në të vërtetë asnjë prej të dyve nuk...

Pas rastit makàbër, reàgon Kisha Ungjillore: Të gjitha fetë besojnë në ringjàllje, por…

Kreu i Vëllazërisë Ungjillore të Shqipërisë Ylli Doçi, ka deklaruar se të gjitha fetë besojnë në ringjallje por jo në një kapítullim të jetës. Në...

Udhëtimet jashtë vendit? Polícia e Shtetit sqaron qytetarët

Teksa shumë qytetarë janë në pritje të hapjes së kufijve me vendet e tjera, Polícia e Shtetit ka dhënë një informacion të vlefshëm. Ndonëse vendi...

Flet xhaxhai i Blerta Josifit: Ka bërë be, nuk futet më në shtëpi dhe…

Xhaxhai i Blerta Josifit, njërës prej vajzave të mbijétuara në Kombinat ka treguar në dëshminë e tij se 34-vjeçarja nuk ka ku të qëndrojë...

Blerta Josifi do të mbahet në psíkíatri, ja nga se vùan vajza

Blerta Josifi, e mbijetuara e vetme e ngjarjes në Kombinat është shtruar në pavijonin e grave në Urgjéncën e Spítalit Psíkíatrik nr. 5 në...