Ballina LAJME/BOTE Kinematografia në zi! Ndërron jetë komediani legjendar

Kinematografia në zi! Ndërron jetë komediani legjendar

Ka ndërruar jetë në moshën 86-vjeçare aktori legjendar Fred Willard. Ka qenë vajza e tij Hope që ka konfirmuar lajmin e trìshtë për “TMZ”.

“Babai im ndërroi jetë paqësisht natën e kaluar në moshën 86 vjeçare. Ai vazhdoi të lëvizte, të punonte dhe të na bënte të lumtur deri në fund të jetës. Ai ishte i dashur për të gjithë”, tha ajo.

Të shumta kanë qenë rolet që Fred ka lënë gjurmë dhe që na ka bërë që të qeshim.Fred Willard, Comedy Veteran and 'Modern Family' Favorite, Dead at ...

Ai është i njohur për rolet e tij si në televizion, por edhe në filma. Disa nga filmat e tij më të njohur janë: “King of Hill”, “Mad About You”, “Hercules”, “Family Matters”, “Married With Children”, “Family Modern”, “Family Guy”, “Hey Arnold! ” ‘A minute ëith Stan Hooper’, “SNL”, “Everybody loves Raymond”, “Back to You” etj.

Ndërkohë kohët e fundit Fred Willard ishte pjesë e komedisë së njohur të Netflix të titulluar “Space Force”, së bashku me Steve Carell dhe komedian të tjerë.Fred Willard, Who Played Characters 'Gloriously Out of Their Depth ...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Çfarë është “Imuniteti i Tufës” dhe a mund ta fitojmë lùftën kundër COVID-19 përmes tij?

Është krijuar ideja sikur “Imuniteti i tufës” mund të na shpëtojë në lùftën ndaj koronavìrusit. Shumë mjekë dhe studiues thonë në fakt se ne ta...

Habit moderatorja e njohur: Piva hàshash dhe e kuptova që nuk e doja të dashurin

Moderatorja e emisionit sportiv “Ora e Sportit” Albana Bejko në një intervistë me Rudina Dembacaj ka treguar një eksperiencë disi të çuditshme në Amsterdam. Ajo...

Të kesh Çiljetën shoqe qenka fat! Këngëtarja tregon si u bë detektive e shoqeve

Një drekë e ngrohtë për festën e Bajramit ishte organizuar sot tek “E diell” ku ishin mbledhur disa personazhe të njohur për të festuar. Një...

‘Herë afër, herë larg’, Getoari i zbulon destinacionin ‘sekret’ Luanës

Luana Vjollca ka publikuar disa foto mjaft tërhéqëse në profilin e saj në Instagram, pa treguar destinacionin. Ajo shfaqet e veshur mjaft sportive në taracën...

‘Ova’ rréfehet për shqiptarët: Filmi më bëri të njohur, ja me cilat VIP-a njoh

“Mrekullia në qelinë Nr.7″ është filmi më i suksesshëm i momentit në Netflix, i cili ka prékur zemrat e të gjithëve. Në rolin kryesor si...