Ballina Showbiz E pyesin për Eduardin, habit Rudina Dembacaj: Kush është ky?

E pyesin për Eduardin, habit Rudina Dembacaj: Kush është ky?

Rudina Dembacaj ka qenë e ftuar në emisionin “Why not” në “Ora News” me moderatoraten Roza Lati ku ka folur për marrëdhënien e saj me Markun, divorcin, por i është përgjigjur përciptazi edhe një pyetjeje lidhur me Eduardin.

Ajo dhe partineri aktual i Arbana Osmanin kanë qenë dikur të fejuar dhe mesa duket nuk qenkan ndarë mirë, pasi aktorja ka dhënë një përgjigje befasuese lidhur me pyetjen nëse flet apo jo me Eduardin.

“Kush është ky, nuk jam mirë me memorien, unë mbaj mend vetëm numra”, thotë Rudina kur e pyesin për i përmendin emrin e Eduardit.ALBA VIP Thashetheme: Fejohet Rudina e Portokallise...

Ajo e lë me kaq këtë përgjigje, ndërsa më pas flet për divorcin me Aleksin të cilin nuk e ka përjetuar mirë si dhe për marëdhënien me Markun me të cilin e shohim vazhdimisht në rrjetet sociale me video dhe foto të ndryshme.

Rudina ka tregur gjithashtu se si është njohur me ish deputetin duke theksuar se shkak është bërë aktori Visjan Ukcenaj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

“E dua dhe pikë!” Melisa spao na paraljmëroi për diçka…

Ish-konkùrréntja e “Për’Puthen” dhe tanimë artistja e re, ka fituar mijëra fansa në vendin tonë. Bukuroshja është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndén më...

“Nuse për shpi”! Ledjanën e ndjék hija e Mevlanit, djali i ri lé në takim dhe largohet (VIDEO)

Ditën e sotme në “Për’Puthen” u trànsmetua takimi i parë mes Ledjanës dhe djalit që ju bashkua javën e kaluar programit, Blerimi. Ata të dy...

Flet motra e Bes Kallakut: Askush nuk e dinte se kush jam, ja si hyra në punë në TV (VIDEO)

Motra e Bes Kallakut, Ana, e cila moderon në televizionin ‘Scan’ ka qenë e ftuar këtë mëngjes në emsionin “Ditë e Re” në Rtv...

Ana u largua nga ‘PërPuthen’ sepse është në lídhje me Fatjonin? Ja faktet (FOTO)

Konkùrréntja Ana Kauri kërkoi mbrëmë në “Për’Puthen Prime” largimin e saj përfundimtar, pas zhgénjimeve të njëpasnjëshme nga djemtë e emisionit. Ai u përbàll me Rinianin,...

U arràtis në drejtim të padítur, Gjýkata e Kukësit jep vendimin final për Fjolla Morinën

Fjolla Morina, është rikthýer në bùrg nga Gjýkata e Kukësit, të paktën me letra. Trupi gjýkues ndryshoi sot masën e sigurisë ndýj saj nga “arrést...