Ballina Showbiz Më në fund! Këngëtari shqiptar bashkohet me gruan pas riatdhesimit (FOTO)

Më në fund! Këngëtari shqiptar bashkohet me gruan pas riatdhesimit (FOTO)

Këngëtari i njohur shqiptar, Sabri Fejzullahu është bashkuar me partneren e tij Nera, pas riatdhesimit të kësaj të fundit në Kosovë.

Lajmin e ka dhënë vetë këngëtari në Instagram, ku ka publikuar një foto me bashkëshorten përkrahu, të cilën e ka pritur me një buqetë me lule dhe shumë dashuri.

“Jam shumë i lumtur që të kam pranë! Nga ky moment fillon vetëkarantinimi. Falemnderit Avni Selimi për kujdesin si çdoherë! Faleminderit “Al Dekor” per lulet! Jeni te paparë! Me dashni, së bashku me dashninë e jetës”, shkruan Sabriu.

Nera ka qenë larg Kosovës këtë periudhë karantine dhe riatdhesimi i saj ka qenë i vështirë por jo i pamundur. Ndjékësit e këngëtarit i kanë shtruar të gjithë pyetjen sesi arriti të riatdhesohej tani që linjat ajrore kanë ndërprerë veprimtarinë.

“Wow si arriti me u kthy në Kosovë tani që nuk ka fluturime? Shyqyr që jeni bashkë”, i shkruan një ndjékës.

Por Sabriu nuk u ka kthyer përgjigje këtyre pyetjeve dhe me siguri është duke shijuar ditët në izolim me Nerën.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

“E dua dhe pikë!” Melisa spao na paraljmëroi për diçka…

Ish-konkùrréntja e “Për’Puthen” dhe tanimë artistja e re, ka fituar mijëra fansa në vendin tonë. Bukuroshja është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndén më...

“Nuse për shpi”! Ledjanën e ndjék hija e Mevlanit, djali i ri lé në takim dhe largohet (VIDEO)

Ditën e sotme në “Për’Puthen” u trànsmetua takimi i parë mes Ledjanës dhe djalit që ju bashkua javën e kaluar programit, Blerimi. Ata të dy...

Flet motra e Bes Kallakut: Askush nuk e dinte se kush jam, ja si hyra në punë në TV (VIDEO)

Motra e Bes Kallakut, Ana, e cila moderon në televizionin ‘Scan’ ka qenë e ftuar këtë mëngjes në emsionin “Ditë e Re” në Rtv...

Ana u largua nga ‘PërPuthen’ sepse është në lídhje me Fatjonin? Ja faktet (FOTO)

Konkùrréntja Ana Kauri kërkoi mbrëmë në “Për’Puthen Prime” largimin e saj përfundimtar, pas zhgénjimeve të njëpasnjëshme nga djemtë e emisionit. Ai u përbàll me Rinianin,...

U arràtis në drejtim të padítur, Gjýkata e Kukësit jep vendimin final për Fjolla Morinën

Fjolla Morina, është rikthýer në bùrg nga Gjýkata e Kukësit, të paktën me letra. Trupi gjýkues ndryshoi sot masën e sigurisë ndýj saj nga “arrést...