Ballina Showbiz 'Hackerat' e kanë seriozisht! Pas Feros i vjedhin Instagramin një tjetër reperi

‘Hackerat’ e kanë seriozisht! Pas Feros i vjedhin Instagramin një tjetër reperi

Pasi Fero u bë pjesë e një sulmi kibernetik në Instagramin e tij, e njëjta gjë i ka ndodhur edhe reperit nga Tetova, S4MM, të cilit i kanë hakuar llogarinë tij zyrtare dhe i kanë publikuar bisedat me të fejuarën.

Lajmi është dhënë nga vetë reperi, pas publikimit të bisedave private me të fejuarën, Filiz Ismaili.

“E gjetëm kalin”, ka qenë mbishkrimi në një foto të shpërndarë në profilin me më pak se 347 mijë njerëz.

Videon me dy kuaj që duken sikur puthen ia ka dërguar vetë Filizi reperit në mesazhet private.

Reperit nga Tetova ia kanë fshirë të gjitha postimet dhe ai e ka humbur gjakftohtësinë duke kërcënuar hacker-in nga SnapChat!

Edhe pse Fero dhe S4MM njihen si rivalë dhe nuk ruajnë raporte të mira, mediat shkruajnë se prapa sulmeve të llogarive të tyre qëndron i njëjti person.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Kemi të reja! Arbenita dhe Fero i japin fund…(FOTO)

Fero dhe Arbenita janë çifti më i dískutuar në showbiz dhe nuk ka pikë dyshími se historia e tyre e dashurisë është një nga...

Elvana uron Pavàrësínë, por ky koment epík i Ermalit na shkríu së qeshuri (FOTO)

Postimet e Elvana Gjatës në rrjetet sociale janë shumë të rralla, teksa prej kohësh ka mùnguar edhe në muzikë. Sigurisht një përjàshtím këngëtarja e ka...

Kur nis emisioni? Sa fëmijë do? A të është shpífur Edi? Arbana i jep përgjigje të gjithëve

Aktualisht Arbana Osmani nuk është prezente në ekran, por po shijon kohën me familjen duke qenë se ka vetëm pak kohë që ka sjellë...

Jemi mësuar ta shohim vetëm te acàruar, Renato Mekolli i jep fund beqarisë kështu

Pak kohë më parë, shéfi i kuzhinës Renato Mekolli i tregoi publikut se dikush ia kishte vjédhur zemrën. Në tetor të vitit që lamë pas,...

Arbana Osmani nuk gjen shpëtim nga kg e tepërta pas shtatzënisë (FOTO)

Arbana Osmani solli në jetë djain e saj të dytë në muajin tetor.  Ajo dhe Eduart Grishaj vendosën që vogëlushin e tyre ta pagézonin...