Ballina Showbiz Armina flet për dasmën dhe dhe detaje nga jeta e saj private

Armina flet për dasmën dhe dhe detaje nga jeta e saj private

Armina Mevlani është një mga bloggeret më të njohura dhe më të ndjekura në vendin tonë, kësisoj kurioziteti për të është mjaft i madh.

Ajo ka realizuar së fundmi një intervistë me ndjekësit në ‘Instagram-in’ e saj dhe sigurisht që pyetjet kanë qenë të shumta, sidomos ato për rutinën e bukurisë së Arminës.

Megjithatë disa nga pyetjet janë fokusuar edhe tek mëmësia.

Armina ka treguar se dëshiron shumë të bëhet nënë, por për shkak të angazhimeve nuk ka mundur pasi dëshiron t’i përkushtohet plotësisht.

Ajo ka pohuar se do të ishte e lumtur po të kishte dy fëmijë dhe se gjinia nuk ka rëndësi, mjafton të jenë të shëndetshëm. Armina është pyetur edhe mbi marrëdhëniet me fëmijët e Shkëlzenit.

Ajo është shprehur se janë si shokë pasi ata janë adoleshentë dhe kënaqet shumë me ta.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Sinan Hoxha dhe Ana e ‘PërPuthen’ fùsin në shérr një çiftin

Simpatia e deklàruar nga gruaja për këngëtarin Sinan Hoxha dhe e burrit për Anën, vajzën pjésëmàrrëse në emisionin “PërPuthen”, ka çùar në një gríndje...

PërPuthen/ Ledjana rikthehet në studio për takimin me Mevlanin, ja vendimi që mori (VIDEO)

Lediana pas një pauze është rikthýer në studio. Ajo tha se do të vazhdojë të jetë pjesë e PërPuthen dhe se kjo periudhë pauze...

Çdo femër e ëndërron! Tayna merr surprízën më të bukur të jetës! (VIDEO)

Keni marrë ndonjëherë një surprízë në urën e Bosforit? Në mos jo, me siguri keni ëndërruar për një të tillë kur keni parë telenovelat...

Greta Koçi pëson ndryshim dràstik! Tashmë duket si…(FOTO)

Pak kohë më parë mediat zbùluan se Greta Koçi ishte làrguar nga Shqipëria. Thuhej se këngëtarja ishte zhvéndosur në Austri dhe këtë gjë e tregonin...

Çméndet Kejvina! Nis të thýej pjata dhe trétë ushqim në restorant (VIDEO)

Kejvina Kthjella ngélet një nga personazhet më të përfolura nga mediat rozë gjatë vitit, 2020. Modelja, herë pas herë, ka ndàrë me ndjékësit foto të...