Ballina Showbiz Zëri hedh hapat e parë, Gjiko i kushton fjalët e ndjera (VIDEO)

Zëri hedh hapat e parë, Gjiko i kushton fjalët e ndjera (VIDEO)

Rreth një muaj më parë vogëlushi i ëmbël i Gjikos dhe Elitës festoi ditëlindjen e tij të parë.

Në këtë ditë të veçantë prindërit i organizuan një festë të speciale dhe nga ajo publikuan foto në rrjetet sociale.

Tashmë Zëri ka hedhur hapat e parë dhe Gjiko ka ndarë me ndjékësit në ‘Instagram’ videon emocionuese nga ky moment.

Gjiko momente të ëmbla me djalin, Zëri 😍 - YouTube

”sot i bone hapat e para , ne jete ka me të ndodh qe ki mu rrxu e ki mu qu shpesh here , ska dert a bon hapa te mëdhej a te vegjel , me randsi o me hec perpara , jeta osht ni udhtim qe sbon kurr mu ndal ❤️😭 te dua shishkano”, shkruan reperi.

Zëri është bekimi i parë në familjen e Elitës dhe Gjikos dhe në intervista të ndryshme moderatorja ka thënë se ka në plan të zgjerojë edhe më shumë familjen.

Megjithatë, momentalisht do të përkushtohet tek Zëri.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë Flor Binaj tregon arsyen e largimit nga Porotokalli dhe flet për projektet e reja (VIDEO)

Aktori i humorit Florjan Binaj, prej thuajse dy dekadash hoqi dorë nga “Portokalli”. Këtë vendim ai e njoftoi nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij...

A janë krísur marrëdhëniet me Bes Kallakun? Reàgon Olsi Bylyku! (VIDEO)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku ka qenë mbrëmë i ftuar në programin “Goca dhe Gra”. Ai ka folur për jetën e tij personale por edhe...

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...
error: Alert: Content is protected !!