Rreth një muaj më parë vogëlushi i ëmbël i Gjikos dhe Elitës festoi ditëlindjen e tij të parë.

Në këtë ditë të veçantë prindërit i organizuan një festë të speciale dhe nga ajo publikuan foto në rrjetet sociale.

Tashmë Zëri ka hedhur hapat e parë dhe Gjiko ka ndarë me ndjékësit në ‘Instagram’ videon emocionuese nga ky moment.

Gjiko momente të ëmbla me djalin, Zëri 😍 - YouTube

”sot i bone hapat e para , ne jete ka me të ndodh qe ki mu rrxu e ki mu qu shpesh here , ska dert a bon hapa te mëdhej a te vegjel , me randsi o me hec perpara , jeta osht ni udhtim qe sbon kurr mu ndal ❤️😭 te dua shishkano”, shkruan reperi.

Zëri është bekimi i parë në familjen e Elitës dhe Gjikos dhe në intervista të ndryshme moderatorja ka thënë se ka në plan të zgjerojë edhe më shumë familjen.

Megjithatë, momentalisht do të përkushtohet tek Zëri.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!