Pak ditë më parë mediat e huaja raportuan se aktorja turke Cansu Dere ka ofénduar aktoren Tuba Buyukustun, e njohur si “Syhan” nga seriali “Xhesuri dhe e bukura”.

Sipas mediave, Cansu Dere e cila njihet nga roli i “Zejnepit” në serialin “Nënë”, ishte shprehur se kolegia e saj “ka një trup si mashkull”.

Më pas sipas të njëjtave burime, aktorja ishte penduar dhe kishte kërkuar falje. Por mesa duket këto fjalë nuk kanë qenë të vërteta.Cansu Dere'den Tuba Büyüküstün'e büyük gaf

Skenaristja Birsen Altuntas përmes një postimi në Twitter ka treguar se Cansu Dere është shprehur se i vjen keq që thuhet një pretendim i tillë për të dhe kolegen e saj.

“U befasova kur lexova në portal të huaj që unë kam bërë një deklaratë të tillë për kolegen time dhe është besuar”, tha fillimisht ajo.

” Më vjen shumë keq që është përhapur një pretendim i tillë i pabazuar”-ka thënë  ish-miss Turqia, Cansu Dere.▷ @tekmagazinn - TEKMAGAZİN - Bütün dünyada fırtınalar estiren ...

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!