Thashethemet për një lidhje të re të Don Phenom, nisën në muajin shtator.

Reperi shqiptar u kap mat nga fansat në koncertin e Capital T në shoqëri të një vajze bjonde, shumë simpatike.

The identity of Don Phenom's girlfriend is revealed - Instagramming

Në atë kohë, Don Phenom i mohoi fjalët duke thënë se është beqar, por tashmë e vërteta ka dalë në shesh.

E dashura e tij, Anxhi Dema ka publikuar në Instagram një foto romantike ku shfaqet me reperin në momente romantike ne New York.

Burime për “News31” kanë treguar se çifti ka 2 vite bashkë dhe përveçse partnere në jetë, Anxhi është edhe fansja më e madhe e reperit.

Vajza, që tashmë është bërë brune mësohet se është me profesion juriste.

I bënë publike lidhjen me bjonden seksi, flet për herë të parë Don ...

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!