Këngëtarja e njohur, Zaimina Vasjari ka ndarë së fundmi me ndjekësit në ‘Instagram’ ku shfaqet mjaft tërheqëse në ambientet e shtëpië.

Vasjari e ka shoqëruar këtë postim me një shkrim, në të cilin i është drejtuar të gjitha vajzave të tjera.

Zaimina flet për vajzat e partnerit: S'doja t'i bëja publike ...

“Pra ti lan, shplan, gatuan, merr pluhurat, hekuros, ke dhe një fëmijë që do shumë përkujdesje dhe dashuri, por kurrë mos harro të duash dhe veten dhe të kujdesesh për të. Mos u bëj shok me burrin në karantinë, rri po ajo që atij t’i bëjnë sytë 😍 kur të shikon”, ka shkruar Zaimina krah postimit të fundit në rrjetet sociale, ku shfaqet e veshur me një palë streçe latex në ngjyrë të kuqe dhe sandale në ambientet e shtëpisë.

Kujtojmë se Vasjari është shfaqur gjithmonë shumë e kuruar në daljet e saj publike dhe intervista të ndryshme, duke marrë komente nga më pozitivet nga ndjékësit për pamje e saj./revistawho.com

https://www.instagram.com/p/B-rdLbnnw1T

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!