Ballina Showbiz Young Zerka humb njeriun e shtrenjtë (FOTO)

Young Zerka humb njeriun e shtrenjtë (FOTO)

Në një kohë që vendi po përballet me një nga situatat më të vështira me pandeminë e koronavìrusit, Young Zerka ka dhënë një lajm të trìshtë.

Këngëtari i njohur shqiptar ka treguar se ka humbur një njeri të afërt të familjes. Zerka ka bërë me dije përmes një postimi në Instagram se ka humbur tezen e tij:

Young Zerka denoncon publikisht DJ-n e huaj se e ka kopjuar, por ...

“U prehsh në paqe teze Marika”, shkruan ai.

Në një kohë që e gjithë Shqipëria po kalon një moment të vështirë me koronavìrusin, tani as ceremonia mortore nuk mund të zhvillohet siç e do tradita.

Nga rrezìku i përhapjes së vìrusit të frìkshëm rekomandohet që ceremonitë të zhvillohen me personat më të afërt të familjes!

View this post on Instagram

U prefsh në paqe teze Marika…🥺😢

A post shared by YOUNG ZERKA (@youngzerka) on

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!