Ballina Showbiz Ylli Limani nuk e mohon dot: Edhe un kam vuàjtur nga...

Ylli Limani nuk e mohon dot: Edhe un kam vuàjtur nga…

Pasditen e sotme, këngëtari shumë i dashur për publikun, Ylli Limani ishte e pjesë e emisionit “E Diell”.

Me ëmbëlsinë e tij, këngëtari na dhuroi disa minuta të këndshme nga ekrani dhe zbuloi disa të pathëna.

Ylli u pyet nga moderatorja Fjoralba Ponari nëse ndonjë prej projekteve muzikore ishte një dedikim për dikë në jetën reale dhe ai tha se në fakt nuk është aq i lënduar saç e shfaq veten në projektet muzikore.

ylli limani❤💫😇💙👑 | Famous singers, Best rapper, Singer

“Zakonisht luaj rolin e ‘viktìmës’ në këngët e mia, por nuk është jeta ime reale ajo dhe vuàjtjet e mia nuk i tregoj në muzikë”, u shpreh këngëtari ndër të tjera.

Kjo përgjigje nuk e ka bindur shumë Fjoralbën, e cila insistoi për një përgjigje më të zgjeruar dhe Ylli Limani u përgjigj:

“Këngët e mia në mos 100%, janë 50% me 50% sidomos kur i krijon këngët vetë, por normale, edhe unë jam djégur nga dashuria”.

Why are you with them and not with me?', Ylli Limani breaks our ...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë Flor Binaj tregon arsyen e largimit nga Porotokalli dhe flet për projektet e reja (VIDEO)

Aktori i humorit Florjan Binaj, prej thuajse dy dekadash hoqi dorë nga “Portokalli”. Këtë vendim ai e njoftoi nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij...

A janë krísur marrëdhëniet me Bes Kallakun? Reàgon Olsi Bylyku! (VIDEO)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku ka qenë mbrëmë i ftuar në programin “Goca dhe Gra”. Ai ka folur për jetën e tij personale por edhe...

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...
error: Alert: Content is protected !!