Pasditen e sotme, këngëtari shumë i dashur për publikun, Ylli Limani ishte e pjesë e emisionit “E Diell”.

Me ëmbëlsinë e tij, këngëtari na dhuroi disa minuta të këndshme nga ekrani dhe zbuloi disa të pathëna.

Ylli u pyet nga moderatorja Fjoralba Ponari nëse ndonjë prej projekteve muzikore ishte një dedikim për dikë në jetën reale dhe ai tha se në fakt nuk është aq i lënduar saç e shfaq veten në projektet muzikore.

ylli limani❤💫😇💙👑 | Famous singers, Best rapper, Singer

“Zakonisht luaj rolin e ‘viktìmës’ në këngët e mia, por nuk është jeta ime reale ajo dhe vuàjtjet e mia nuk i tregoj në muzikë”, u shpreh këngëtari ndër të tjera.

Kjo përgjigje nuk e ka bindur shumë Fjoralbën, e cila insistoi për një përgjigje më të zgjeruar dhe Ylli Limani u përgjigj:

“Këngët e mia në mos 100%, janë 50% me 50% sidomos kur i krijon këngët vetë, por normale, edhe unë jam djégur nga dashuria”.

Why are you with them and not with me?', Ylli Limani breaks our ...

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!