Ballina Showbiz Ylli Limani dhe Elvana Gjata përgatisin këngën e re? ja si përgjigjet...

Ylli Limani dhe Elvana Gjata përgatisin këngën e re? ja si përgjigjet këngëtari

Ylli Limani ka qenë së fundmi në një lidhje direkte në emisionin “Rreze dielli” ku ka treguar se si ka kaluar kjo periudhë për të.

Ylli ka folur gjithashtu edhe për projektet e tij muzikore, ku ka theksuar se ai me Tunën ka qenë ndër më të suksesshmit, duke u menduar mirë për projektet pasardhëse apo një bashkëpunim tjetër me një këngëtare femër.

Almost we were expecting: The song of Tunis and Ylli Liman is ...

“Është një lloj komplikimi që ndodh kur parashikohet një bashkëpunim me femra sepse duhet patur parasysh disa gjëra, si ana estetike, edhe tingulli, tonalitetit I këngës, tema e saj. Pas bashkëpunimit me Tunën, standardi duhet të jetë shumë i lartë, nëse vjen është e mirëseardhur, e nivelit të atij bashkëpunimi. Ka shumë artiste që mund të bashkëpunonim, Elvana Gjata është një nga ata që vlerësoj më shumë, por ka edhe shumë të tjera të të gjitha zhanerave”, ka pohuar Ylli gjatë lidhjes direkte.

Me siguri pas këtij komunikimi, fansat e Yllit dhe Elvanës po presin me padurim një projekt muzikor të përbashkët të dy artistëve./revistawho.com

Ylli Limani në një bashkëpunim me Elvana Gjatën? Ja çfarë thotë ...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!