Ylli i Love Island, Kaz Crossley ka treguar edhe njëherë trupin e saj në bìkine të zeza derisa po vazhdon të jetë e ìzoluar në një resort në Tajlandë

Ajo ka mbetur e ìzoluar në resortin luksoz të Tajlandës për shkak të pandemisë së koronavìrusit.

Por, Kaz nuk ka harruar që të bëj shpesh fotografi dhe ti postojë ato nëpër rrjetet sociale.

Kështu ka vepruar ajo edhe sonte ku ka postuar disa fotografi në bikine të zeza e ku duket shumë séksi. /GazetaExpress/

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!