Modelja e njohur Oriola Marashi dhe futbollisti Eros Grezda përfliten prej shumë kohësh se janë në lidhje me njëri-tjetrin. 

Këto fjalë nuk dolën kot, por ata janë fotografuar bashkë në Meksikë, gjithashtu janë izoluar bashkë në Kroaci dhe postimet nga i njejti vend kanë ngjallur dyshimet.

Së fundmi në një intervistë për “Top Channel”, ka qenë futbollisti ai që e ka pranuar publikisht.

Oriola Marashi dhe Eros Grezda kalojnë izolimin sëbashku! Zbulohen ...

“Po, më në fund erdhi lajmi që mund të vazhdojmë stërvitjen. Do fillojmë të stërvitemi me grupe me trajnerin e Atletikës. Pastaj do të shikojmë se si do të shkojë situata, mbase mund të shkojmë në ndonjë vend për përgatitje. Ajo nuk dihet”, tha fillimisht ai.

“Si fëmijë, kam qenë shumë u dhënë pas Formula 1. Kur mbaroj stërvitjen, luajn online Formula 1. Nuk është se kam festuar ndonjë gjë thjesht, e kam kaluar në shtëpi. Më ka ndihmuar e dashura për tortën”, tha Grezda.

Pra, torta që publikuan të dy për ditëlindjen e Eros, ishte bërë nga e dashura e futbollistit, pikërisht Oriola Marashi.

Më në fund, Eros Grezda e quan publikisht Oriola Marashin: E ...

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!