Një veprim i aktorit Erkan Petekkaya ka bërë që kolegët t’i kthehen kundër.

Erkan i cili njihet si “Xhihan” nga seriali “Fate të kryqëzuara” i kushtoi një këngë Koronavìrusit me nota humori.

ATV Gel Dese Aşk oyuncusu Erkan Petekkaya'ya Elçin Sangu'dan sert ...

Ai postoi një video ku shfaqej duke kënduar dhe stafi e shoqëronte. Pas këtij veprimi të aktorit kanë reaguar dy koleget e tij Nurgul Yesilçay e njohur si “Gylperi” ose ‘Gylsereni’ dhe Elçin Sangu e njohur si “Defne”.

“Çfarë halli kemi ne dhe çfarë bëjnë këta! Mos u çmendni! Turp për stafin”-tha Elçin Sangu. Ndërsa Nurgul Yesilçay e cila nuk i ka marrëdhëniet aspak të mira me Erkanin, shkruajti:

This image has an empty alt attribute; its file name is 07181f88077f9d22dcbe8a802f4c18ea.jpg

“Dròga është e dëmshme! Alkòòli është i dëmshëm! Budallallëku është i dëmshëm! Por një egòist është akoma më i dëmshëm!”.

Pas krìtikave, mediat turke shkruajnë se Erkan Petekkaya është detyruar të mbyllë Instagramin për pak kohë dhe më vonë e rihapi sërish.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!