Mediat kosovare kanë zbuluar një lidhje të re dashurie. Flasim për futbollistin shqiptar Xherdan Shaqiri, që tanimë ka gjetur dashurinë në krahët e këngëtares Dhurata Ahmetaj. Deri më tani asnjë detaj nga ky çift nuk është zbuluar, duke lënë gjithçka në enigmë.

Por kanë qenë miqtë e afërt ata që kanë zbuluar këtë romancë, që edhe pse në fillimet e veta është mjaft e konsoliduar. Shkak për këto aludime janë bërë udhëtimet e shpeshta të këngëtares drejt Anglisë dhe sipas burimeve të prive.al, Xherdani është arsyeja që e shtyn. Këngëtarja, e krahasuar me Jennifer Lopez-in, prej kohësh është larguar nga muzika dhe gjithmonë është munduar që ta mbajë të fshehtë jetën e saj personale.

Zbulohet çifti më i ri i showbiz-it, Xherdan Shaqiri dhe Dhurata ...

Çifti ende nuk ka bërë publikuar foto të përbashkët në rrjetet sociale, megjithatë ne jemi në pritje. Kujtojmë se dy vite më parë, Xherdani u përfol për një lidhje të cilën e kishte bërë edhe familjare, por nuk dihet se çfarë ndodhi me të!

Siç raporton Inlife, duke ju hedhur një sy instagrameve të dyshes në fjalë, asnjëri prej tyre se ndjékin njëri-tjetrin. Të jenë thjesht aludime vallë? S’na mbetet gjë tjetër veçse të presim se neve na pëlqejnë gjërat zyrtare!

E krahasojnë me Xhenifer Lopezin, zbulohet e dashura shqiptare e ...

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!