Ballina Showbiz Xhensila tregon dëshirën e saj më të madhe mes lotësh e emocionuar...

Xhensila tregon dëshirën e saj më të madhe mes lotësh e emocionuar (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka realizuar së fundmi një intervistë për “E diela shqiptare” në lagjen e saj, ku publiku e ndiqte nga shtëpitë.

Në këtë intervistë, Arditi e ka pyetur Xhensilën mbi mamanë e saj që jeton në Kosovë. Këngëtarja ka thënë se ka plot 6 javë pa e parë të ëmën.

“Nuk kemi ndenjur kurrë kaq gjatë larg njëra-tjetrës. Jam vajza e mamit”, vazhdoi këngëtarja dhe u përlot teksa tregoi se me përkëdheli se ëma e thërret “cocole”.

Xhensila Myrtezaj mezi mban lotët, videoja e papritur nga e ëma ...

E emocionuar, Xhensila ka treguar se nëna e saj i ka falur dhuratën më të bukur, që është pikërisht motra e saj. Teksa ndodhej në këtë bisedë, këngëtarja ka treguar se do shumë që ta bëjë Ajkën me motër.

“Motra është dhurata më e mirë që më ka bërë mami. Unë e dua shumë fort, sa dëshira që Ajka të ketë një motër është shumë e madhe”, u shpreh Xhensila.

Xhensila Myrtezaj flet për planet e së ardhmes: Kam shumë dëshirë ...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë Flor Binaj tregon arsyen e largimit nga Porotokalli dhe flet për projektet e reja (VIDEO)

Aktori i humorit Florjan Binaj, prej thuajse dy dekadash hoqi dorë nga “Portokalli”. Këtë vendim ai e njoftoi nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij...

A janë krísur marrëdhëniet me Bes Kallakun? Reàgon Olsi Bylyku! (VIDEO)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku ka qenë mbrëmë i ftuar në programin “Goca dhe Gra”. Ai ka folur për jetën e tij personale por edhe...

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...
error: Alert: Content is protected !!