Rrezet e diellit të ditës së sotme, Xhensila ka zgjedhur t’i shijojë pranë detit me vajzën në krahë. Këngëtarja ka publikuar disa foto me Ajkën, ku duket se ndodhet pranë detit.

“O lule e bukur e gjàkut tim”, ka shkruar Myrtezaj krah postimit të fundit ku shfaqet e veshur në ngjyrë të bardhe dhe me pamjen mjaft tërheqëse.

Komplimentet e ndjékësve kanë qenë të ndryshme, megjithatë kujtojmë se gjatë kësaj periudhe ajo dhe Besi kanë ndàrë video të ndryshme humortistike pranë vajzës së tyre, Ajka, ndaj të cilës kanë treguar përkushtimin maskimal./revistawho.com

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!