Këngëtarja e njohur, Xhensila Myrtezaj, feston sot 27-vjetorin e lindjes.

Edhe pse situata nuk është aspak e zakonshme për shkak të Koronavirusit, Xhensila është zgjuar plot surpriza.

Tullumbace, lule dhe Ajka e vogël e kanë bërë këtë ditë mjaft të bukur për Xhensilën.

Pin on Places to Visit

Ajo ka zbuluar pamjet nga ambientet e shtëpisë së zbukuruar me rastin e ditëlindjes.

Kjo surprizë duhet të jetë menduar mirë nga Besi, i cili nuk harron që çdo moment t’i tregojë Xhensilës sa shumë e do. Kujtojmë se për shkak të vetizolimit Xhensila është e detyruar të festojë ndryshe nga zakonisht, megjithatë me siguri prania e Besit dhe e Ajkës është e mjaftueshme për të

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!