Ballina Showbiz VIP-at shqiptarë në gjimnaz! Nga Ledri e Enca te motrat Vjollca! (FOTO)

VIP-at shqiptarë në gjimnaz! Nga Ledri e Enca te motrat Vjollca! (FOTO)

Disa janë bërë të famshëm që në kohën e gjimnazit, ndërsa disa të tjerë se si dukeshin kur ishin të rinj i kemi parë pas famës. VIP-at shqiptarë të cilët me kalimin e viteve janë bërë nostalgjikë për kohën kur nuk ishin të famshëm,nuk kanë hezituar të publikojnë foto kur kanë qenë më të vegjël në moshë.

Shumica prej tyre sot gëzojnë një jetë shumë të mirë e të suksesshme dhe domosdo me kalimin e kohës kanë pësuar ndryshime si në stil ashtu edhe më pamje. Më poshtë do ju sjellim disa imazhe se si dukeshin vipat kur ishin në gjimnaz.

ENCA

ENCA.jpeg

Çiljeta Xhilaga

CILEJTA.jpg

Marina Vjollca

MARINA.png

Aurela Gaçe

LELA.jpg

Xhemi Shehu

XHEMI.jpg

Era Istrefi

ERAS.jpg

Dafina Zeqiri

DAFINA.jpg

Ledri Vula

LEDRINJO.jpg

Luana Vjollca

LUANA.png

Tayna

taj.jpg

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

Pa Donaldin dhe Borën sëbashku, ja si reagoi Beatrix gjatë eventit! (VIDEO)

Dalina Buzi rréfeu për “Goca dhe Gra” disa momente nga sfilata e stilistit Valdrin Sahiti. Jo vetëm kaq, por ajo u ndal edhe te takimi...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!