Disa janë bërë të famshëm që në kohën e gjimnazit, ndërsa disa të tjerë se si dukeshin kur ishin të rinj i kemi parë pas famës. VIP-at shqiptarë të cilët me kalimin e viteve janë bërë nostalgjikë për kohën kur nuk ishin të famshëm,nuk kanë hezituar të publikojnë foto kur kanë qenë më të vegjël në moshë.

Shumica prej tyre sot gëzojnë një jetë shumë të mirë e të suksesshme dhe domosdo me kalimin e kohës kanë pësuar ndryshime si në stil ashtu edhe më pamje. Më poshtë do ju sjellim disa imazhe se si dukeshin vipat kur ishin në gjimnaz.

ENCA

ENCA.jpeg

Çiljeta Xhilaga

CILEJTA.jpg

Marina Vjollca

MARINA.png

Aurela Gaçe

LELA.jpg

Xhemi Shehu

XHEMI.jpg

Era Istrefi

ERAS.jpg

Dafina Zeqiri

DAFINA.jpg

Ledri Vula

LEDRINJO.jpg

Luana Vjollca

LUANA.png

Tayna

taj.jpg

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!