Këngëtarja e njohur, Vesa Luma është kthyer pas në kohë duke rikujtuar një projekt të publikuar 13 vite më parë.

“Jemi dhe s’jemi”, është një nga këngët e Vesës, e cila u kthye menjëherë në hit pas publikimit.

Luma ka ndarë sërish një pjesë të kësaj kënge, duke rikujtuar për ndjekësit se si ka shkuar puna gjatë realizimit të saj.

U kthye në vend vetëm me djalin, Vesa Luma tregon çfarë po ndodh ...

“Fakte të bukura të kësaj kënge legjendare:

1.Jam knaq pafund si asnjehere tjeter gjate realizimit te klipit!

2.Kenga nga Flori ka qene gati 8 muaj para se te vendosnim per klipin🙈

3. Per te qene Ky, kercimi autokton i kenges, kemi punuar me Jeton Vorfin disa jave.

Vesa Luma is employed in New Zealand, so what is her profession now?

4. Kur çdo ide per veshje ra posht nga regjisoret @njomzaluci ne kohe rekord ( as 24 ore) ka realizu e ideu veshjet ne menyre perfekte -Njomza eshte gjeni.

5. @isstra eshte nje nga njerezit e pare e te rralle qe ma shtriu doren vullnetarisht dhe beri me zemer nje klip qe e ka permbledh gjithe knaqesine time gjate realizimit te saj”, ka shkruar Vesa në postimin e fundit.

Kujtojmë se prej disa kohësh, këngëtarja është zhvendosur në Australi së bashku me bashkëshortin e saj dhe djalin e vogël, me të cilin ndan momentet me të bukura./revistawho.com

https://www.instagram.com/p/B_HkvzhJiM1/

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!