Ballina Showbiz Vajza i bën zbor Rudinës, aktorja i lutet ti kthej...çorapin! (VIDEO)

Vajza i bën zbor Rudinës, aktorja i lutet ti kthej…çorapin! (VIDEO)

Aktorja Rudina Dembacaj është shumë aktive në rrjetet sociale sidomos së fundmi ku e shohim jo vetëm t’ju përgjigjet pyetjeve të fansave, por të ndàjë me ta, momente të ndryshme nga jeta e saj me Markun dhe vogëlushen Viktoria.

Së fundmi aktorja ka postuar në instagram një moment shumë të këndshëm nga mbrëmja në oborrin e shtëpisë.

Viki ka rrémbyer një prej çorapave të Rudinës duke e lënë zbàthur dhe po vrapon nëpër oborr.

Fillimisht shkon pranë partnerit të Rudinës për ti thënë edhe atij të vraponte, ndërsa më pas me çorape në dorë, tenton ti ikë të ëmës, raporton Arkiva News.

Rudina ndërkaq tregon se ka mbetur zbàthur nga njëra këmbë dhe i bën thirrje të bijës që të ndalojë e ti sjellë çorapen sepse është ftohtë.

E gjithë kjo video humoristike është xhiruar në oborrin e shtëpisë dhe vogëlushja ka shkàktuar një situatë tejet komike.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!