Aktorja Rudina Dembacaj është shumë aktive në rrjetet sociale sidomos së fundmi ku e shohim jo vetëm t’ju përgjigjet pyetjeve të fansave, por të ndàjë me ta, momente të ndryshme nga jeta e saj me Markun dhe vogëlushen Viktoria.

Së fundmi aktorja ka postuar në instagram një moment shumë të këndshëm nga mbrëmja në oborrin e shtëpisë.

[/video]

Viki ka rrémbyer një prej çorapave të Rudinës duke e lënë zbàthur dhe po vrapon nëpër oborr.

Fillimisht shkon pranë partnerit të Rudinës për ti thënë edhe atij të vraponte, ndërsa më pas me çorape në dorë, tenton ti ikë të ëmës, raporton Arkiva News.

[/video]

Rudina ndërkaq tregon se ka mbetur zbàthur nga njëra këmbë dhe i bën thirrje të bijës që të ndalojë e ti sjellë çorapen sepse është ftohtë.

E gjithë kjo video humoristike është xhiruar në oborrin e shtëpisë dhe vogëlushja ka shkàktuar një situatë tejet komike.

[/video]

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!