Ballina Showbiz U qeth tullac! Ermal Mamaqi tregon ditët e tij në karantinë (VIDEO)

U qeth tullac! Ermal Mamaqi tregon ditët e tij në karantinë (VIDEO)

Pak ditë më parë, Ermal Mamaqi mori një vendim i cili i habiti të gjithë.

Teksa qëndronte i mbyllur në shtëpinë e tij, në mungesë të një berberi ai u qeth tullac dhe videon momentit epìk e ndaù në rrjetet sociale.

Pasditen e sotem, aktori ishte i ftuar në emisionin “Rudina” dhe tregoi se si e mori këtë vendim të papritur.

Ermal Mamaqi: Ishte e momentit, një nga improvizimet e çastit, e shfrytëzova për të qenë edhe më rehat kështu sepse të them të drejtën kur rriten flokët nuk ke berber ose parukier.

Në lidhje me vetëìzolìmin, Mamaqi u shpreh se është ambientuar shumë mirë, por gjithsesi është një pjesë e jetës që do ta mbajë mend gjatë.

Ermal Mamaqi: Jemi ambientuar, do thosha aq shumë jemi ambientuar sa nuk e di si do ndyshojmë që të shkojmë në punë kur të lirohemi. Është një pjesë e jetës që do ta mbaj mend gjatë.

Rudina Magjistari: Ty në fakt të erdhi ky moment edhe pas një kohe intensive, ke qenë me udhëtime, me promovime të filmit gjithandej, nga nuk të shikonim, mirë që s’të zuri karantina në Zvicër apo Austri nga ishe?

Ermal Mamaqi: Për punë ditësh, nga data 10 u kthyem neve dhe nuk na gjeti gjë jemi mirë.

Burimi: TV Klan

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

Pa Donaldin dhe Borën sëbashku, ja si reagoi Beatrix gjatë eventit! (VIDEO)

Dalina Buzi rréfeu për “Goca dhe Gra” disa momente nga sfilata e stilistit Valdrin Sahiti. Jo vetëm kaq, por ajo u ndal edhe te takimi...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!