Ballina Magazina "U martova vonë, ja sa fëmijë do doja të kisha", rrëfehet 'Sulltaneshë...

“U martova vonë, ja sa fëmijë do doja të kisha”, rrëfehet ‘Sulltaneshë Mahidevran’

Aktorja Nur Fettahoglu njihet tashmë nga të gjithë prej roleve në serialet shumë të ndjekur, “Sulejmani i madhërishëm” në rolin e sulltaneshës Mahidevran dhe “Dashuri e ndaluar” në rolin e Pejkerit.

Aktorja 39-vjeçare është nënë e një vajze nga martesa me një biznesmen. Çifti u ndànë në vitin 2015 pas dy viteve martesë dhe Nur po e rrit e vetme vajzën.

Në një intervistë së fundmi, aktorja është shprehur e penduar që nuk është martuar në moshë të re pasi do donte të kishte 5 fëmijë.

Do you remember sultana Mahidevran? You will not know it today

“Të jesh nënë është një ndjesi kaq e bukur. Nëse do martohesha më shpejt, patjetër do bëja 5 fëmijë tha aktorja bukuroshe.

Nur Fettahoglu u martua kur ishte 33 vjeç dhe e lindi vajzën në moshën 36-vjeçare.

Prej vitesh ajo është përqëndruar tek karriera e saj e suksesshme dhe vazhdon të luajë në seriale shumë të ndjékur në Turqi.

Mahidevran Sultan ¤ Muhteşem Yüzyıl | Turkish beauty, Beyond ...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë Flor Binaj tregon arsyen e largimit nga Porotokalli dhe flet për projektet e reja (VIDEO)

Aktori i humorit Florjan Binaj, prej thuajse dy dekadash hoqi dorë nga “Portokalli”. Këtë vendim ai e njoftoi nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij...

A janë krísur marrëdhëniet me Bes Kallakun? Reàgon Olsi Bylyku! (VIDEO)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku ka qenë mbrëmë i ftuar në programin “Goca dhe Gra”. Ai ka folur për jetën e tij personale por edhe...

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...
error: Alert: Content is protected !!