Ballina Magazina U dyshua se ishte infektuar me Koronavirus, del nga spitali Kivan Tatlitug

U dyshua se ishte infektuar me Koronavirus, del nga spitali Kivan Tatlitug

Pak ditë më parë aktori i njohur turk nga rolet e tij në seriale, Kivanç Tatlitug u dërgua në spìtal pasi shfaqi simptomat e koronavìrusit.

Aktorit iu bë menjëherë testi dhe pas disa orësh ai mori përgjigjen. Kivanç njoftoi se rezultati i testit fatmirësisht kishte dalë negativ dhe falenderoi fansat për mbështetjen.

Aktori përmendi edhe faktin që mjekët kishin konstatuar se ai kishte pneumoni në një zonë të mushkërive.

Kishte simptoma të koronavirusit, Kivanç Tatlitug 1 javë i shtruar ...

Për këtë arsye Kivanç për 1 javë ka qëndruar në spìtal nën kujdesin e mjekëve.

Mediat turke raportojnë se mbrëmë në mesnatë aktori ka dalë nga spìtali. Ai zgjodhi të dilte në një orë të vonë në mënyrë që të mos fotografohej nga paparacët.

Ndërkohë aktori vetë është shprehur se është në gjendje të mirë. Madje së fundmi po përflitet se ai po mendon të rikthehet në ekran.

After suspected of having Corona .. Kivanc Tatlitug in hospital in ...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!