Këngëtarja dhe modelja shqiptare, Morena Taraku, po vazhdon të qëndrojë e izòluar në shtëpinë e saj luksoze në Stamboll të Turqisë.

Teksa qëndron e izòluar në shtëpi, 27-vjeçarja po e shfrytëzon rastin që jetë pranë fansave përmes rrjeteve sociale.

Së fundmi ajo ka postuar një video pròvòkuese në Instagram teksa bën twerk pranë pishinës së saj dhe më pas hidhet brenda.

Morena kohën në karantinë po e kalon mjaft mirë, pasi që pothuajse cdo ditë publikon video e fotografi nga më të ndryshmet, ku shihet që po relaksohet mjaft shumë.

Së shpejti ajo do të publikojë edhe projektin e ri, të cilin e ka paralajmëruar përmes një imazhi të shkëputur nga xhirimet e videoklipit.

@officialmorenataraku

WATCH TILL THE END 😂🙈 OMG 😱 ##tiktot ##afterquarantine ##quarantine ##crazy ##chalange

♬ sonido original – noeliaterrones

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!