Ballina Magazina Tolgahan tregon dëshiron e tij, por a është e të njëjtit mendim...

Tolgahan tregon dëshiron e tij, por a është e të njëjtit mendim Almeda? (FOTO)

Aktori i njohur turk, Tolgahan Sayisman ka vendosur ndryshe nga çdo herë tjetër t’i përgjigjet pyetjeve të ndjekësve të tij në llogarinë në ‘Instagram’.

Midis pyetjeve të shumta, Tolgahan ka pohuar se Almeda dallon për pastërtinë që mban në shtëpi. Sayisman nuk i ka shpëtuar pyetjeve dhe rreth familjes së tij, Abazit dhe djalit të vogël, Efehan.

Tolgahan Sayışman With His Wife Almeda Abazi & Cute Son Efehan ...

Tolga ka treguar se është e papërshkrueshme ndjenja e të qenurit baba dhe uroi që të gjithë meshkujt ta provojnë këtë ndjesi.

I pyetur nëse dëshiron të jetë babai i një vajze, aktori u përgjigj se dëshiron jashtëzakonisht shumë dhe shpreson që në të ardhmen kjo të ndodhë.

Kujtojmë se Tolgahan e ka bërë pjesë të një prej projekteve të tij kinematografike edhe të voglin e tij, Efehan./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë Flor Binaj tregon arsyen e largimit nga Porotokalli dhe flet për projektet e reja (VIDEO)

Aktori i humorit Florjan Binaj, prej thuajse dy dekadash hoqi dorë nga “Portokalli”. Këtë vendim ai e njoftoi nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij...

A janë krísur marrëdhëniet me Bes Kallakun? Reàgon Olsi Bylyku! (VIDEO)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku ka qenë mbrëmë i ftuar në programin “Goca dhe Gra”. Ai ka folur për jetën e tij personale por edhe...

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...
error: Alert: Content is protected !!