Ballina Magazina Tolgahan bën deklaratën më të ëmbël për Almeda Abazin: Po të lindja...

Tolgahan bën deklaratën më të ëmbël për Almeda Abazin: Po të lindja sërish…

Prezantuesja shqiptare, Almeda Abazi dhe aktori turk Tolgahan Sayisman prej vitesh janë bashkë, të martuar dhe me një familje të bukur me djalin e tyre, Efehan.

Çifti janë ndër më të pëlqyerit nga publiku dhe përherë në vëmendje të papàracëve dhe gazetarëve.

Tolgahan ka treguar se nuk ngurron aspak t’ja shprehë dashurinë në publik Almedës. Aktori së fundmi iu përgjigj pyetjeve të fansave në Instagram dhe pyetjet për Almedën ishin të shumta.

Çfarë i bëri Almeda burrit? – ArkivaNews

Tolgahan u shpreh se po të vinte edhe njëherë në këtë botë, do ishte martuar sërish me Almedën. Kur u pyet se kë do më shumë, Almedën apo Efehanin, Tolga nuk i ndàu aspak dy dashuritë e tij të mëdha dhe u përgjigj:

“Të dy, për mua janë njëri si ajri dhe tjetri si uji”. Aktori u pyet edhe se çfarë nuk pëlqen tek Almeda dhe ai u përgjigj se ajo është e çméndur pas pastërtisë.

Tolga u shpreh gjithashtu se dëshiron që ai dhe Almeda të sjellin në jetë fëmijë të tjerë, sigurisht kur të jetë koha e duhur.

Almeda dhe Tolga organizojnë setin e parë fotografik të djalit ...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!