Ballina Showbiz Thjesht vetvetja! Bleona tregon disa nga fotot nga klipi i fundit

Thjesht vetvetja! Bleona tregon disa nga fotot nga klipi i fundit

Këngëtarja Bleona Qerreti kishte realizuar një këngë në fillim të marsit por që ajo kaloi në qetësi

Shpérthimi i pandemisë COVID-19 e bëri të veten dhe kënga “Hatérs” e Bleonës nuk ka më shumë se 300 000 klikime ne youtube kurse edhe komentet e fansave nuk janë edhe aq pozitive për të.

Megjithatë, kjo nuk e ka ndal Bleonën për të treguar asetet e saj dhe disa nga fotografitë që janë bërë gjatë xhirimit të klipit.

Fotot Bleona i ka postuar duke bërë thirrje që të shikohet kënga e saj dhe njëkohësisht ka treguar se ajo është në vetizolim shkaku i koronavìrusit. 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë Flor Binaj tregon arsyen e largimit nga Porotokalli dhe flet për projektet e reja (VIDEO)

Aktori i humorit Florjan Binaj, prej thuajse dy dekadash hoqi dorë nga “Portokalli”. Këtë vendim ai e njoftoi nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij...

A janë krísur marrëdhëniet me Bes Kallakun? Reàgon Olsi Bylyku! (VIDEO)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku ka qenë mbrëmë i ftuar në programin “Goca dhe Gra”. Ai ka folur për jetën e tij personale por edhe...

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...
error: Alert: Content is protected !!