Ballina Showbiz Teuta Selimi publikon foton si dukej gjatë periudhës së lùftës

Teuta Selimi publikon foton si dukej gjatë periudhës së lùftës

Teuta Selimi është një këngëtare tejet e dashur për publikun

Ajo është gjithmonë shumë e komentuar sidomos për paraqitjet se saj tërheqëse.

Teuta Selimi nuk njihet në fotografinë e fundit

Teuta përveç që është aktive me këngë e projekte të reja, ajo se fundmi po shfaqet shumë pròvokuese me postimet e saj në rrjetet sociale.

Se fundmi Teuta ka publikuar një foto të bërë gjatë vitit 1999, gjatë kohës së lùftës në Kosovë.

Në këtë foto, Teuta po duket krejt ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim tani.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

Pa Donaldin dhe Borën sëbashku, ja si reagoi Beatrix gjatë eventit! (VIDEO)

Dalina Buzi rréfeu për “Goca dhe Gra” disa momente nga sfilata e stilistit Valdrin Sahiti. Jo vetëm kaq, por ajo u ndal edhe te takimi...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!