Pamjet që po shikoni vijën nga spìtali i Inféktivit, ku turni i tretë ka ndërruar krejtësisht atmosferë.

Në videon e publikuar nga FaxNews, shihet se si dy sanitare me shami në duar kanë nisur të kërcejnë Napolonin.Featured image of article: ME VIDEO/ Kërcet Napoloni tek infektivi, sanitaret ja marrin valles me shami në duar, nj tjetër i duartroket: ndalohet kamera e fshehtë

Orari i punës, nuk i pengon që në spìtal të ketë edhe muzikë, të qeshura e vallëzim.

Ndërkohë që dikush tjetër i filmon dhe duatroket, gratë dëgjohen të thonë: Ndalohet kamera e fshehtë!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!