Trendit të momentit, Tik-Tok, i është bashkuar ditën e sotme edhe reperja e njohur Tayna.

Ajo ka publikuar në llogarinë e saj videon e parë ku shfaqet duke kërcyer, ndërsa në sfond luhet një këngë që s’e kemi dëgjuar më parë.

Në fakt është kënga më e re e Taynës, të cilën zgjodhi të na e prezantojë përmes TikTok-ut.

Tayna së shpejti publikon këngën e re “Ajo” - Bota Sot

Kënga do të titullohet “A jo” dhe me aq sa dëgjuam, është super ritmike.

Jemi të bindur se “A jo” do të kthehet në hit, ndërsa për ta dëgjuar të plotë duhet të presim deri ditën e nesërme në orën 18:00.

Tik-Tok është zgjedhja më e re e VIP-ave për të prezantuar projektet e tyre të reja dhe dita-ditës artistë të njohur shqiptarë po i shtohen këtij aplikacioni duke hapur llogaritë e tyre.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!