Tani është fakt që Megi Pojani është një ndër vajzat më të komentuara e më të pëlqyera në showbizzin shqiptar.

Ajo e ka nisur karrierën në Hostel by Anabel dhe më pas si aktore në “LLT” ku ka rezultuar e suksesshme. 

Megi Pojani © on Instagram: “Kjo eshte hera e pare qe vendos te ...

Megi është shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan me ndjékésit e saj foto të bukura dhe jo rrallë herë përdor shumë doza ironie apo humori.  Së fundmi një ndjékës i komenton:

“Tani që u mbyllen faqet pòrnògrafike profili jot do jëtë më i vizituari në Shqipëri.”

“Të paktën dikush s’do shtiret” – ia ka kthyer Megi komentuesit.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!