Alessandra Ambrosio po vazhdon që të postojë foto në bikine duke u përpjekur kështu që t’i kënaq fansat nga vet-izolìmi: Të kujtojmë pak ditët rrezatuese

Me plazhet që janë mbyllur në tërë botën për shkak të shpërndarjes se koronavìrusit, për shumë modele këto ishin ditë të zeza, pasi që ato do të ishin duke marrë diell në to.

Por gjatë fundjavës, nga Avenue 7-të, supermodelja Alessandra Ambrosio ia ka rikujtuar fansave të saj se si është të jesh në plazh derisa ka postuar foto me linjën e saj të GAL Floripa në bìkìni, e të cilat i kishte realizuar në Brazil në fillim të këtij viti.

“Le të qeshim pak dhe të shikojmë para për këto ditë rrezatuese”, ka shkruar ajo poshtë fotove derisa është e vetìzoluar në shtëpinë e saj në Los Angeles që tri javë. /GazetaExpress/

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!