Ballina Magazina Super aktorët indian! Ja ku do ti shikoni tani 'Kushin' dhe...

Super aktorët indian! Ja ku do ti shikoni tani ‘Kushin’ dhe ‘Shivain’ (Video)

Me siguri i njihni aktorët indianë Sanaya Irani dhe Nakul Mehta.

Ata u bënë shumë të njohur në Shqipëri falë roleve në dy telenovela të suksesshme, Sanaya Irani me rolin e “Kushit” në serialin “Si ta quaj këtë dashuri” dhe Nakul Mehta me rolin e “Shivait” në serialin “Bixhoz me dashurinë”.

Së fundmi dy aktorët janë bërë bashkë për të luajtur në një film të shkurtër.

Një histori ndryshe dashurie, “Kushi” dhe “Shivai” luajnë bashkë ...

“Ved dhe Arja” mban titullin ky film i cili është pëlqyer shumë nga publiku pasi sjell një histori ndryshe dashurie dhe tregon marrëdhënien e veçantë të një vëllai me motrën.

Kushi dhe Shivai janë miq shumë të ngushtë në jetën reale, prandaj edhe në këtë film marrëdhënia e tyre është e shkëlqyer. Filmin mund ta ndiqni më poshtë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!