Stresi ka vendosur që fansat të jenë ata që do zgjedhin titullin e këngës së tij të re.

Reperi nga Shqipëria hyri në Instagram për të njoftuar se një projekt vjen së shpejti dhe kërkoi nga ndjékësit që të shkruajnë titullin poshtë postimit.

“Spo du me shkrujt vet titullin e kenges se re , po ju a lej juve ta shkruani qe do dale shum shpejt . Shkojm gjith koment Titullin e kenges ?”, ka shkruar reperi.

Pra, vendosni ju që nga ky moment!/Prive.al

https://www.instagram.com/p/B_F-ScApc9j/

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!