Anxhelina Hadërgjonaj ka dalluar gjithmonë për format e saj mjaft tërheqëse.

Këngëtarja ka publikuar së fundmi një video në llogarinë e saj në ‘Instagram’, duke treguar se si ka nisur dita për të, midis rrezeve të diellit dhe muzikës.

Anxhelina 'çmend' publikun me vallëzimin e saj – Lajmi.net

Angjelina Hadërgjonaj ka nisur të kërcejë me rroba banje në shtëpi, teksa nuk ka ngurruar t’i pyesë ndjekësit nëse janë stërvitur.

Komentet e tyre kanë qenë të shumta për shkak të pamjes mjaft provukuese të Anxhelinës dhe ndër to ka dalluar ai Albërijes e cila ka pohuar se i duket sikur e ka bërë me dorë pasi është shumë e bukur./revistawho.com

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!