Ballina Showbiz Soni Malaj rrlfen ditët e saja në karantinë

Soni Malaj rrlfen ditët e saja në karantinë


Këngëtarja e njohur, Soni Malaj ka treguar se kujdeset maksimalisht për të mbajtur trupin e saj në formë.

Megjithatë duket se gjatë ditëve të vetizòlimit artistja nuk ka mundur ta respektojë siç duhet dietën e saj ushqimore.

“Me gjithë të ngrënën që kemi bërë këto ditë, vetëm këpucët na rrijnë fiks”, ka shkruar Malaj krah postimit të fundit ku shfaqet e kuruar deri në detaje. Ndonëse Soni ka treguar se ka konsumuar shumë ushqime, këngëtarja vazhdon të duket po aq tërheqëse sa më parë.

Kujtojmë se në një lidhje ‘live’ ditë më parë me emisionin ‘Ftesë në 5’, Soni ka pohuar se është treguar mjaft e kujdesshme gjatë kësaj periudhe edhe për vajzën e saj, Ana, e cila gëzon vëmendjen maksimale të mamit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!