Ballina Sport Si ti presim flokët në karantinë? Përgjigjen jua jep Cristiano Ronaldo (VIDEO)

Si ti presim flokët në karantinë? Përgjigjen jua jep Cristiano Ronaldo (VIDEO)

Një tjetër problem në karantinë është edhe pamja e jashtme. Si femrat, ashtu dhe meshkujt janë ‘përballur’ me rritjen e flokëve.

Sigurisht duket diçka për të qeshur, por me sa duket futbollisti i njohur, Cristiano Ronaldo, nuk ka duruar dot më dhe ka ‘detyruar’ partneren e tij ta qethë.

Watch as Cristiano Ronaldo gets head shaved by Georgina Rodriguez ...

Të dy shfaqen në video duke qeshur, teksa Georgina i pret flokët Cristianos.

Futbollisti e ka publikuar videon pa komplekse. “Rri në shtëpi dhe qëndro stil”, shkruan ai në videon, që ka marrë mijëra komente.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!