Ballina Showbiz Si re në dashuri me Feron? Ja si përgjigjet Arbenita (FOTO)

Si re në dashuri me Feron? Ja si përgjigjet Arbenita (FOTO)

Fero dhe Arbenita janë një ndër çiftet më të komentuar dhe shpesh herë kanë qenë në qendër të mediave rozë. Kjo për faktin se janë përfolur disa herë një ndarje, mirëpo kanë rezultuar thjesht thashetheme ose le ta pranojmë që jo pak herë ato “ndarje” ishin të skenuara nga reperi i talentuar.

Pavarësisht gjithçkaje, çifti në fjalë duken shumë të lumtur bashkë dhe këtë na e tregojnë me postime dhe dedikime të ndryshme në rrjetet sociale, sa kanë shkuar deri aty ku e quajnë njëri-tjetrin “burrë e grua”.

Së fundmi Arbenita i është përgjigjur pyetjeve të fansave në Instagram dhe një prej tyre ishte i/e interesuar të dinte se si modelja ra në dashuri me Feron.

Dhe le ta pranojmë që reperi ka vepruar siç e do zakoni pasi ka shkuar, ka folur me familjen e Arbenitës.

“Dashurova atë që bëri dhe atë që tha. Tamam burrë, erdhi foli me familjen time. Më mori në shtëpinë e tij. Nuk e mban lidhjen sekret. E dua faktin që po rritemi bashkë, më të zgjuar, më të lumtur, më të shëndetshëm. Mund të jetë djalë i keq për ju, por me mua është shumë i ëmbël’’, u përgjigj Arbenita Ismajli.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë Flor Binaj tregon arsyen e largimit nga Porotokalli dhe flet për projektet e reja (VIDEO)

Aktori i humorit Florjan Binaj, prej thuajse dy dekadash hoqi dorë nga “Portokalli”. Këtë vendim ai e njoftoi nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij...

A janë krísur marrëdhëniet me Bes Kallakun? Reàgon Olsi Bylyku! (VIDEO)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku ka qenë mbrëmë i ftuar në programin “Goca dhe Gra”. Ai ka folur për jetën e tij personale por edhe...

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...
error: Alert: Content is protected !!