Capital T është një nga reperët më të pëlqyer në vendin tonë. Ai është mjaft aktiv në rrjetet e tij sociale dhe në këto kohë izolimi më shumë se zakonisht.

Së fundmi reperi ka publikuar disa pamje ku shfaqet si një fëmijë i vogël me anë të një ‘filteri’.

“Kur ta merr naj fmi telefonin edhe e kqyr n’mramje galerine”, shkruan Capitali krahas videove.

Menjëherë ka patur mjaft reagime nga fansat të cilët kanë qeshur me imazhet, por edhe e kanë komplimentuar si gjithmonë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!