Ballina Showbiz Shtëpi ëndrrash! Ermal Fejzullahu na prezanton me shtëpinë e tij në Brezovicë...

Shtëpi ëndrrash! Ermal Fejzullahu na prezanton me shtëpinë e tij në Brezovicë (VIDEO)

Këto ditë karantinimi, Ermal Fejzullahu së bashku me familjen e tij ka vendosur t’i kalojë në shtëpinë e pushimit.

Ai ndodhet në Brezovicë dhe nga aty ka publikuar pamje të vilës e cila është ëndrra e të gjithëve.

Këngëtari ka publikuar në Instagram foto të pjesës së jashtëme të shtëpisë ku duket oborri i kuruar në detaje.

Shtëpia është tipike për të kaluar disa ditë pushimi, larg stresit dhe në ajër të pastër.

Me një hapësirë të mjaftueshme për të kaluar këto ditë të vështira për të gjithë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!