Ballina Aktualitet Shqiptari vdés nga Covid-19 në Londër, ish-deputeti prek me mesazhin e tij...

Shqiptari vdés nga Covid-19 në Londër, ish-deputeti prek me mesazhin e tij (FOTO)

Një shqiptarë ka hùmbur jetë në Londër për shkak të CoVid-19.

Lajmi është bërë i ditur nga ish-deputeti Eduart Ndocaj me anë të një statusi në rrjetet sociale ku shkruan se vìktima është Ledi Skuraj i cili jetonte prej vitesh në Londër së bashku me familjen…

Ish-deputeti humb kushëririn nga COVID-19, ja si - Syri | Lajmi i ...

“Sapo mora lajmin e trisht hùmbjen e kushririt tim Ledi Skuraj qe jeten ne angli u prehsh ne paqe kushriri im Jeta eshte e padrejte..gjithmone ikin..largohan pergjithmone nga ne ata qe nuk e meritojne..sidomos kur jane ne moshe te re, zoti forcofte familien e Gjergj Skures dhe bashkshorten i tije , krishti qofte ne 2 femite e tije ne cdo hap te jetes se tyre , seshte e drehte kjo qe po ndodh eshte katastrofe” shkruan Ndocaj.

Ndërkohë gjatë 24 orëve të fundit në Britaninë e Madhe kanë hùmbur jetën 917 persona duke e çuar në total numrin e vìktimave në 9,875 .

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!