Një tërmet me magnitudë 4.5 të  shkallës Rihter ka gòditur qytetin e Durrësit.

Sipas EMSC, janë dy lékundje të njëpanjëshme e para 3.3 dhe e dyta 4.5 që kanë goditur këtë pasdite qytetin bregdetar.

Mësohet se epiqendra ka qenë në detin Adriatik.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!