Bora Zemani ka festuar sot ditëlindjen e një prej njerëzve më të dashur të saj, babait.

Moderatorja ka ndarë një foto me shokun e saj më të mirë, duke i dedikuar fjalët më të veçanta.Bora Zemani çdo ditë e më e bukur, shkëlqen me këtë paraqitje ...

“Shumë urime për babushin tim! Edhe 100 vite edhe më të bukura o Çeço, të duam shumë fare”, ka shkruar Bora krah postimit ku shfaqet e veshur sportive me babin e saj.

Moderatorja ka treguar në postime të ndryshme marrëdhënien e ngushtë me të atin e saj dhe se si disa kohë më parë vendosi të bëjë tatuazh gradat e tij si kolonel./revistawho.com

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!