Ballina Showbiz "Shoku im më i mirë", Bora Zamani i uron ditëlindjen babait të...

“Shoku im më i mirë”, Bora Zamani i uron ditëlindjen babait të saj (FOTO)

Bora Zemani ka festuar sot ditëlindjen e një prej njerëzve më të dashur të saj, babait.

Moderatorja ka ndarë një foto me shokun e saj më të mirë, duke i dedikuar fjalët më të veçanta.Bora Zemani çdo ditë e më e bukur, shkëlqen me këtë paraqitje ...

“Shumë urime për babushin tim! Edhe 100 vite edhe më të bukura o Çeço, të duam shumë fare”, ka shkruar Bora krah postimit ku shfaqet e veshur sportive me babin e saj.

Moderatorja ka treguar në postime të ndryshme marrëdhënien e ngushtë me të atin e saj dhe se si disa kohë më parë vendosi të bëjë tatuazh gradat e tij si kolonel./revistawho.com

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!