Ballina Magazina Shérr mes 'Bihter' dhe 'Elif', çfarë po ndodh mes aktoreve turke?

Shérr mes ‘Bihter’ dhe ‘Elif’, çfarë po ndodh mes aktoreve turke?

Marrëdhënia mes aktoreve Beren Saat dhe Tuba Buyukustun nuk ka qenë aspak e mirë kohët e fundit.

Beren Saat e cila njihet nga roli i “Bihterit” së fundmi u shfaq në skena të nxehta në një serial në Netflix, skena të cilat u komentuan shumë në mediat turke.

Ndërkohë Tuba Buyukustun e njohur si “Elif” në një intervistë tha se nuk do i luante kurrë ato skena që luan Beren Saat.

U kritikua për skenat në film, reagon aktorja turke - Tv Klan

Kjo e fundit u pyet së fundmi nga gazetarët për deklaratën e koleges. Beren tha se e respekton deklaratën e saj dhe e thùmboi paksa “Elifin”, duke thënë se ajo vetë nuk do fliste kurrë kështu për koleget.

Aktorja e “Dashuri e ndaluar”, u shpreh se secili artist e zgjedh vetë çfarë skenash dëshiron të luajë dhe nuk ka asgjë të provosh role të ndryshme.

Tuba Buyukustun u zgjodh si aktorja më e mirë turke sipas studimit ‘Resultados Series Turcas Awards’ të bërë në Kili, i cili është një nga vendet e Amerikës Latine, ku serialet turke janë shikuar me shumë interes kohët e fundit.

Beren Saat, Tuba Büyüküstün'ü geçti

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!