Ballina Magazina Sherr me gruan për shkak të rolit si 'Osmani'? Ja e vërteta...

Sherr me gruan për shkak të rolit si ‘Osmani’? Ja e vërteta e lajmit të Burak Ozcevit

Aktori i njohur turk, Burak Ozçivit, është duke xhiruar për rolin e tij të ri në serialin ‘Ertugrul’. Duket se puna intensive dhe me orare të zgjatura, krahas lodhjes i ka sjellë dhe pròbleme me bashkëshorten.

Ajo tha në një intervistë për mediat turke, se Burak largohet për më shumë se 13 orë nga shtëpia dhe nuk ka aspak kohë për familjen e tij.

Bashkëshortja e tij shprehu shqetësim kryesisht për faktin se ai sheh pak ose aspak të birin pasi kur kthehet e gjen në gjumë.

Teksa tregoi se djali i tyre ka nevojë për figurën e të atit, ajo tha se shpreson që Burak dhe produksioni të gjejnë një zgjidhje.

Sipas mediave turke  Duket se kjo arsye është e  pavend dhe arsyeja e vërtetë është Balla.

Aktorja bukuroshe Özge Törer e cila luan rolin e Ballës e cila është e dashuruar pas Osmanit në rol dhe skenat që po realizohen kanë bërë atë që të ndihet xheloze. 

Osman Bey Intikam N Al Yor! Kurulus Osman 8. Yeni Bolum - CCS ...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë Flor Binaj tregon arsyen e largimit nga Porotokalli dhe flet për projektet e reja (VIDEO)

Aktori i humorit Florjan Binaj, prej thuajse dy dekadash hoqi dorë nga “Portokalli”. Këtë vendim ai e njoftoi nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij...

A janë krísur marrëdhëniet me Bes Kallakun? Reàgon Olsi Bylyku! (VIDEO)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku ka qenë mbrëmë i ftuar në programin “Goca dhe Gra”. Ai ka folur për jetën e tij personale por edhe...

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...
error: Alert: Content is protected !!