Aktori i njohur turk, Burak Ozçivit, është duke xhiruar për rolin e tij të ri në serialin ‘Ertugrul’. Duket se puna intensive dhe me orare të zgjatura, krahas lodhjes i ka sjellë dhe pròbleme me bashkëshorten.

Ajo tha në një intervistë për mediat turke, se Burak largohet për më shumë se 13 orë nga shtëpia dhe nuk ka aspak kohë për familjen e tij.

Bashkëshortja e tij shprehu shqetësim kryesisht për faktin se ai sheh pak ose aspak të birin pasi kur kthehet e gjen në gjumë.

Teksa tregoi se djali i tyre ka nevojë për figurën e të atit, ajo tha se shpreson që Burak dhe produksioni të gjejnë një zgjidhje.

Sipas mediave turke  Duket se kjo arsye është e  pavend dhe arsyeja e vërtetë është Balla.

Aktorja bukuroshe Özge Törer e cila luan rolin e Ballës e cila është e dashuruar pas Osmanit në rol dhe skenat që po realizohen kanë bërë atë që të ndihet xheloze. 

Osman Bey Intikam N Al Yor! Kurulus Osman 8. Yeni Bolum - CCS ...

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!